príbeh GIGI

Príbeh GIGI sa začal v r. 1957 v  Tel-Avive, kedy prof. Eliezer Landau, izraelský vedec – farmakológ a biochemik založil prvé laboratóriom pre vývoj profesionálnej kozmetiky v Izraeli. Jeho vízie, vášeň pre krásu,  neuveriteľná schopnosť vyvíjať inovatívne produkty a  nekompromisná profesionalita sa stali  „DNA“ GIGI Laboratories a týmito hodnotami je spoločnosť vedená dodnes.  
V súčasnosti je GIGI Laboratories poprednou svetovou značkou profesionálnej kozmeceutiky  s  exportom do 50 krajín sveta napr. Nemecko, Japonsko, USA, Anglicko, Nórsko, Švajčiarsko, Holandsko, Nemecko, Singapure a pod. S GIGI pracujú vo viac ako 60 000 inštitútoch krásy  i na klinikách estetickej medicíny a dermatológie.
 
GIGI Cosmetic Laboratories už  64 rokov využíva tisícročné tajomstvá orientálnej medicíny, aromaterapie, fytoterapie a najnovšie medicínske biotechnológie, ktorých výsledkom je dnes viac ako 400 prípravkov pre profesionálne a domáce ošetrenie. GIGI nie je len kozmeceutika, ale filozofia komplexnej starostlivosti, ktorá pomáha klientom po celom svete riešiť  problémy s pokožkou, udržiavať jej zdravie a sviežosť. GIGI pomáha klientom, aby sa cítili a vyzerali nádherne. GIGI  nemá analógy a je nenahraditeľná pri riešení špecifických problémov pleti. Verte, že s GIGI ste v dobrých rukách…prečo? To sa dozviete tu.
 
Gigi Cosmetic Laboratories znamená dôveryhodnosť, profesionalitu, dôveru, bezpečnosť, účinnosť, inováciu, lojalitu.